Πέμπτη, 28 Αυγούστου 2014

Δείτε τους επιτυχόντες 2014 του 1ου Λυκείου Κορωπίου στη τριτοβάθμια εκπαίδευση


Σας παραθέτουμε τα ονόματα όπως τα δημοσιοποίησε το 1ο Λύκειο Κορωπίου. Ευχόμαστε καλή σταδιοδρομία σε όλους τους νέους φοιτητές!!!
Παρακάτω αναλυτικά όλα τα ονόματα:




ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
ΑΝΔΡΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΡΓΥΡΗ ΜΑΡΙΑ

ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.)
ΒΑΛΟΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΓΕΩΡΓΕΛΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΙΑΝΙΤΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ

ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΓΚΙΑΤΑ ΜΑΡΙΑ   ΛΕΒΑΝΤΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΓΚΙΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΓΚΛΕΖΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
ΔΑΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΔΑΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) 
ΔΗΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 
ΔΡΕΠΑΝΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΡΙΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΖΑΜΠΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΕΜΠΙΛΑ ΚΑΙΚΙΛΙΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)  (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 2.ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ 3. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ )
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΙΣΑΡΗ ΚΡΙΣΤΙ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) - (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΗΛΩΣΗΣ Τ.Ε.)
ΚΑΛΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΕΡΑΤΙΩΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΛΛΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΛΛΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ

ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΡΩΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ   ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΕΝΤΕΛ ΒΛΑΝΤΙΣΛΑΒ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ)
ΜΑΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΙΑΣΩΝ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ

ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΙΧΑΙΡΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΙΧΙΠΑΙ ΡΑΙΝΕΡ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΕΚΙΑΡΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΟΜΙΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΟΜΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΤΙΝΑΠΟΓΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΤΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΝΤΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)
ΝΤΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΑΠΑΠΟΛΙΤΗ ΧΡΗΣΤΙΝΑ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
ΠΡΑΣΣΑ ΑΝΝΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΚΟΥΡΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΣΤΕΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
ΤΣΙΜΠΙΚΤΣΙΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΟΥΓΚΡΑΝΑ ΛΟΥΚΙΑ

ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΟΥΛΗ ΦΡΑΝΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΥΦΑΝΤΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΥΦΑΝΤΗ ΣΕΒΑΣΤΗ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗ ΠΑΡΕΣΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΧΕΛΙΩΤΗ ΑΙΜΙΛΙΑ   ΝΕΦΕΛΗ

ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) - (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το Koropi Press δίνει το δικαίωμα σε κάθε αναγνώστη να σχολιάσει οποιαδήποτε δημοσίευση. Σας παρακαλούμε τα σχόλια να είναι κόσμια και να μην υπάρχουν χυδαία μηνύματα.

KP